Запрошуємо на тренінг (онлайн) «Молодіжний працівник»

  Департамент культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації спільно з Державним інститутом сімейної та молодіжної політики 02 – 04 жовтня 2021 року на платформі ZООМ проводить  тренінг за навчальною програмою «Молодіжний працівник»  

Тренінг передбачає активне включення учасників протягом З-х днів з 08:00 до 17:00 (з перервами), присутність обов’язкова! Для участі потрібно мати комп’ютер з працюючим мікрофоном та доступом до інтернету в обраному девайсі.

Базовий тренінг є першим навчальним рівнем програми “Молодіжний працівник”. До участі запрошуються:

  • лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;
  • працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.

Під час тренінгу можна отримати стимул для розвитку компетенцій молодіжного працівника/ці та визначити свій власний шлях розвитку. Саме тут учасники/ці дізнаються, що таке молодіжна політика, що з нею відбувається в Україні, який зміст молодіжної роботи, чим вона особлива,чому важливо робити акцент на участі і залученості молоді, що означає бути молодіжним працівником в громаді, та як розвинути власні компетенції в молодіжній роботі.

Програма складається з трьох модулів:

Модуль 1. Молодіжна політика і молодіжна робота.

Ключові теми: Хто така молодь? Що таке молодіжна політика? Молодіжна робота і молодіжна політика. Європейський підхід до молодіжної політики.

Модуль 2. Громада і молодіжна робота в громаді.

Ключові теми: Молодіжна робота в громаді. Міжсекторний підхід. Участь молоді.

Модуль 3. Компетенції молодіжного працівника.

Ключові теми: Молодіжний працівник. Компетентнісний підхід. Компетенції молодіжного працівника. Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи.

Під час тренінгу учасники зможуть обмінятися досвідом та знайти партнерів для реалізації спільних проектів в молодіжній сфері. По завершенню учасники отримають свідоцтво встановленого зразка про проходження Базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник».

Кінцевий термін подання заявок- 00.00 29 вересня 2021 р.

Контактна особа:

Тимченко Вікторія Юріївна- головний спеціаліст відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Департаменту культури, молоді та спорту облдержадміністрації – 097-381-9181.

Просимо зацікавлених осіб, які матимуть можливість заповнити анкету для участі за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAlpQLSceGVV4IC_eSMwjBatZSpxVtMfb_XbslsZ9-2hSJuSc7d8A/viewform

 

Designed by Your Company Name
©2024 Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання Малинської міської ради