![](https://rada.info/upload/users_files/41830460/268c0838c24931127eb1e7037db050a0.jpg)
Конкурс засвідчив, що творчість Тараса Шевченка і в ХХІ столітті спонукає молодь замислитися над сенсом життя, усвідомити, що Великий Кобзар для багатьох поколінь українців був і залишається символом високих духовних можливостей і нового етичного мислення.
У конкурсі взяли участь 12 учнів із Малинського ліцею №1 ім. Ніни Сосніної, Малинського ліцею №2, Малинського ліцею №3, Малинського ліцею №5, Малинського ліцею №6. Переможцем журі визнало Аліну Свинцицьку, ученицю 9 класу Малинського ліцею №6, яка представлятиме Малинщину на ІІ (обласному) етапі конкурсу