![](http://osvita.zt.ua/wp-content/uploads/2021/11/ol4.jpg)
9 листопада, на базі ЗНВК «Школа-ліцей №1» ім. Н.Сосніної, проведена олімпіада з географії серед школярів 8-11 класів. Усі учасники справились із запропонованими завданнями.
Найближчим часом змагатимуться юні знавці англійської мови. Усі заходи у школах відбуваються з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.