Новини спорту

4-6 червня в м. Малині відбувся традиційний  відкритий чемпіонат Житомирської області  з велосипедного спорту та Меморіал пам’яті В.Г. Раченка.     Змагання проводились по трьох гонках: 1) групова гонка на час, 2) групова гонка на вибуття, 3) гонка на час з роздільного старту.

Перемогу здобули: Дарина Снітко  – два  І місця, Нікіта Вернигора  –  три ІІ місця , Альона Єременко – ІІ місце та два ІІІ місця,  Ілля Мельниченко-  три І місця,  Андрій Захарченко-   два ІІІ місця та Дарина Ярошевич  – два  І місця.  Переможці змагань нагороджені Кубками  пам’яті Віктора  Раченка та медалями відповідних ступенів. Юних спортсменів підготував тренер ДЮСШ Ігор Стельцов.

У м. Івано – Франківську з 01 по 05 червня пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2006-2007 р.н. та молодші.  До складу збірної Житомирської області ввійшли вихованці МДЮСШ Алексей Алексеєв , Дмитро Доценко (ЗНВК “Школа-ліцей №1 ім.Н.Сосніної), Анна Муха (Малинівський НВК),  Андрій Павленко (ЗОШ №4),  Ємір Вердієв (ЗОШ №2).  Малинчани показали найкращі особисті результати. Збірна команда області у шведській  естафеті,   зайняла  ІІ місце. Алексей  Алексеєв стартував на першому етапі естафети, вихованець тренера  Валентини Савчук. Загалом Житомирська область посіла 9 місце серед 25 областей України. Вітаємо учасників та переможців змагань.

05 червня відбувся 5 тур COMSPEC Першості Житомирської області з футболу Друга ліга. Команда ФК”Малин” на виїзді обіграла команду ФК “Черняхів” з рахунком 2:0.

Наступна гра відбудеться у м. Малин стадіон “Авангард” 12.06.2021 року. Приймаємо  ФК”Ярунь” Новоград Волинський район. Початок гри 16-00. Запрошуємо вболівальників підтримати нашу команду.

06 червня  стартував чемпіонат Малинщини з футболу. Заявлено 11 футбольних команд :  ФК “ЄвроПак” с. Нові Вороб’ ї, ФК “Колос” с. Головки,  ФК “Сокіл” смт.Чоповичі, ФК “Будівельник” смт. Гранітне, “Каскад Юнайтед” с.Федорівка; ФК “Старт” с.Пиріжки,  ФК “Юність ” с.Скурати,  “Полісся” с. Малинівка, “МКДЗ”  смт.Гранітне, “Папір – МАЛ” м.МАлин , “Урожай” с.Українка. Бажаємо футболістам результативних ігор , а вболівальникам отримувати задоволення від перегду матчів.

03-07 червня  проходив   Х біговий ультрамарафон “Карпатія  Tрейл” у   с. Пилипець Міжгірського району  Закарпатської області .  Малинську міські громаду предсавляв клуб Hammers, у складі  4 учасників: Юрій Андрущенко ,  Іван Халепа  , Ольна та Ксюша Приходько.
Чоловіки подолали дистанцію марафон 43 км.,  дівчата  бігли напівмарафон 22 км.
Юра Андрущенко показав гарний  результат 6:15:37(зайняв 14 місце серед 147 учасників) увійшов в Топ 15 .  Іван Халепа вперше брав участь у трейловому забігу  та  показав гідний  результат 6:58:07,  це 36 місце!  Сестри Приходько пробігли за 3:50:59.
Вітаємо учасників  клуба з гарними результатами!