21 квітня 2021 року у місті Житомирі відбувся I етап змагань з легкоатлетичного чотириборства серед юнаків та дівчат 2008 – 2009 р.н.
Команда Малинської громади взяла участь у змаганнях зі стрибків у довжину та метання малого м’ячика. Юні легкоатлети достойно представили свою громаду та вибороли призові місця. Зокрема, Алексеєв Алєксєй (МЗНВК № 1) зайняв I місце у метанні малого м’ячика з результатом 43 м. та II місце зі стрибків у довжину – 4 м. 90 см. Іванов Денис (ЗОШ № 6) посів II місце у метанні малого м’ячика з результатом 39 м. III місце зі стрибків у довжину виборов Мельниченко Ярослав (МЗНВК № 1) з результатом – 4 м. 50 см.
На черзі – ІІ етап обласних змагань, де легкоатлети Малинської громади виступатимуть у бігових дисциплінах , а саме біг – 60 м., 500 м. (дівчата), 600 м. (юнаки).
Опісля, переможці обласних етапів змагатимуться на чемпіонаті України з легкоатлетичного чотириборства, який відбудеться 30 травня 2021 року в місті Чорноморськ Одеської області.
Щиро вітаємо спортсменів та їх тренерів з чудовими результатами та бажаємо не зупинятися на досягнутому!
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/176518738_2834039996848754_8847399556166789189_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=snMt3rf6cz8AX_Mtvx0&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=fd5dcf8e41dc4b3e84b3ce3627099192&oe=60A8A758)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/177442264_2834040076848746_2869086652419624083_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=pwYTFmCelB8AX9EYr8O&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=5eae0a4b842ebbd8b41f427e53230ac6&oe=60A8CE58)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/176939624_2834040036848750_2020775309039078161_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=hXzCX4BZzG0AX9ycT_Y&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=3431853c78743c5bf243b911ed216115&oe=60A77599)