Тези серпневої Едкемп-Толоки, яка відбулася 04.08.2020

*Антисептики, маски купуються засновником на кількість працівників шкіл, учні мають бути забезпечені самостійно із залученням ресурсів батьків.
* У кожній школі має бути окреме приміщення для ізоляції дитини, в якої підвищена температура. Температурний скрінінг на початку робочого дня здійснюється працівникам школи, у дітей проводиться опитування щодо самопочуття.
*МОН рекомендує утриматися від масових заходів на 1 Вересня, формат проведення з огляду на те, що кожна школа впоралася із організацією випускних вечорів, має бути визначено кожною школою індивідуально.
* На серпневій педраді необхідно затвердити Тимчасове положення про порядок організації 2020-2021 року із залученням батьківської та учнівської громадськості.
* Керівникам підготувати графік допуску до закладу освіти (гнучкий доступ до закладу освіти, маршрут руху в закладі освіти), директор видає наказ щодо відновлення роботи школи після карантину, розробити всі інструктажі, подати заявку до засновника щодо потреб миючих, дезинфікуючих, засобів індивідуального захисту;
* Обмеження в дистанції (у тому числі це стосується і перенаповнених класів) не стосуються закладів загальної середньої освіти. Уроки проводити на свіжому повітрі. Максимально зменшити кількість сторонніх осіб, які перебувають в навчальному закладі (організація зустрічі дітей батьками в холодну пору та дощі) Максимально зменшити пересування дітей перервами та між кабінетами.
* Медогляд учні мають пройти не обов’язково до 1 Вересня, але пройти треба.
* Медичне страхування для учительства не розглядалося, але з окремими головами ОДА було обговорено тестування вчителів.
* Педагоги 60+, які опинилися в категорії ризику, як їм бути? У межах кожної школи має бути свій тимчасовий порядок, де визначено кількість та формат роботи вчителів пенсійного віку.
* 18.08.20 на традиційній Всеукраїнській педагогічній онлайн-конференції МОН буде презентовано новий онлайн-курс на ЕдЕрі для вчителів (дистанційна освіта).
* Якщо школа знаходиться у зеленій зоні батьки не мають права залишати дитину вдома, оскільки в інший спосіб у зеленій зоні навчання не організовано. Якщо батьки бажають згідно із Законом про освіту організувати навчальний процес в іншій формі, то вони мають це зробити через заяву директором.
* Педагогам у вересні провести діагностику та коригуюче навчання
* Олімпіади, конкурси будуть онлайн
* Студенти-практиканти у зеленій зоні можуть бути присутні на занятті
* Модульна форма навчання має бути затверджена на педраді
* Серпневі події на місцях проводити у зручному форматі, допустиме онлайн загалом.
* Учнів не залучати до прибирань
* Групи подовженого дня будуть працювати, але їхню роботу треба теж організувати
* Реорганізація методичних кабінетів та служб перспектива Центрів професійного розвитку? Є Положення, прийняте Кабміном. Філософія центрів-консультування та підтримка вчителів. Люди,які працювали в методкабінетах, можуть претендувати на посади в Центрі професійного розвитку вчителів.
* Методичні рекомендації предметного вивчення вчителі отримають до кінця цього тижня. Діагностика не буде уніфікована, але кількість годин для повторення кожним вчителем визначається по кожному окремому класі та предмету вчителем.
* Перехід з російської на українську мову навчання. Онлайн-курс для вчителів підготовлено.
* Медогляд для педпрацівників. Засновники закладів мають провести закупівлю послуг для проведення медогляду педпрацівників, а не через витрати педагогічних працівників.
* У МОН велику надію покладено на компетентність, професіоналізм директорів шкіл та адміністрації
* Заступниця МОН Любомира Мандзій готова з директорами шкіл обговорити організацію нового навчального року.

Designed by Your Company Name
©2024 Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання Малинської міської ради