«Кришталеві нотки-2019»

19 та 24 квітня 2019 року проведено районний фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Кришталеві нотки». Оцінювання вокальних номерів відбувалося  відповідно до Положення про районний конкурс вокального мистецтва за критеріями: виконавча майстерність та чистота інтонування, складність репертуару та його  відповідність віковим можливостям виконавців, музичне оформлення твору та сценічна культура.
Журі відзначило належний організаційний рівень учнівських виступів, дотримання тематики майже усіх колективів навчальних закладів. Проте, у ході фестивалю-конкурсу виявлено ряд недоліків, зокрема, потребує вдосконалення робота над майстерністю виконання та дотримання характеру творів, навчання сценічної культури. Актуальною залишається проблема чистого інтонування, правильного звукоутворення, непрофесійного використання музичного супроводу, недотримання Положення окремими колективами.

На підставі рішення журі визнано переможцями:

Солісти

Номінація «Соліст»,  06 – 09 років

І місце —  Остапенко Яна, учениця Гранітнянської  ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Мельниченко Надія, учениця Скуратівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Пилипенко Каріна, учениця Любовицького НВК «ДНЗ – ЗНЗ І ступеня».

Номінація «Соліст»,   10 -12 років

І місце –Заблоцький Кирил, учень Дубрівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

ІІ місце – Смик Лєра, учениця Гранітнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Кононенко Дарина, учениця  Пиріжківського НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів».

Номінація «Соліст»,   13 – 15 років

І місце –  Пухка Вікторія, учениця Слобідської ЗОШ І-ІІступенів;

ІІ місце  – Регелюк Ілона, учениця ,Українківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Тертенюк Тетяна,учениця Дубрівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

ІІІ місце – Кузьменко Марія, учениця Недашківського НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів», Рудченко Каріна, учениця     Щербатівської  ЗОШ І-ІІ ступенів та Кузьменко Ольга, учениця Пиріжківського НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів».

Номінація «Соліст», 16 -18 років

І місце – Ярослава Кучинська, учениця Малинівського НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів»;

ІІ місце – Максименко Альона, учениця Луківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

                                        Вокальні ансамблі              

Номінація «Ансамбль», 06 -09 років

І місце – ансамбль   «Козачата», Скуратівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – дует «Женя-Софія», Пиріжківського НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів»;

ІІІ місце – дует «Калинонька»,Нововороб’ївського НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів».

Номінація «Ансамбль» , 10 – 12 років

І місце – дует Ковальчук Вікторії та Виноградського Миколи ,Головківської ЗОШ І-ІІ ступенів;

ІІ місце – вокальна група Гранітнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – ансамбль   «Джерельце», Пиріжківського НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів»;

 Номінація «Ансамбль», 13 -15 років

І місце – ансамбль «Дзвіночок»,Слобідської ЗОШ І-ІІ ступенів;

ІІ місце — ансамбль  «Дзвінкі голоси», Українківської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

— ансамбль Малинівського НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів»;

ІІІ місце – ансамбль «Веселка», Пиріжківського НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів».

Відділ освіти Малинської райдержадміністрації osvita_r@ukr.net
©2019 Відділ освіти