Турнір з міні-футболу

IMG_30055 січня  2018 року на базі  Українківської ЗОШ відбувся «Новорічний» районний турнір з міні-футболу серед школярів.  В змаганнях взяли участь сім команд,  а саме: Малинівського, Пиріжківського, Нововороб’ївського НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів»,  Гранітнянської та Українківської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Головківської ЗОШ І-ІІ ст. та Ворсівського НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІ ступенів».
Переможцями турніру стали  футболісти Пиріжківського НВК , які у фіналі з рахунком 7:1 перемогли команду Малинівського НВК .  Третє місце у змаганнях зайняли юні футболісти з Нових Вороб’їв.
В  номінації «Кращий гравець» переможцем став Гриб Олександр (Пиріжки), у номінації  «Кращий  воротар» –  Труханович  Денис (Головки).
Переможці та учасники змагань були нагороджені кубками , грамотами .
Турнір проходив при підтримці відділу освіти РДА, відділу у справах сім’ї молоді та спорту РДА, районної федерації футболу.